Miło nam poinformować, że Małopolski Rzemieślników i Przedsiębiorców Budowlanych otrzymał dofinansowanie na realizację kolejnego Projektu w ramach Rządowego Programu Polski Inkubator Rzemiosła pn.: Rozwój potencjału infrastrukturalnego Małopolskiego Cechu Budowlanego, w wysokości 59.975,00 tys. zł na lata 2024-2025.

W ramach projektu:

• w roku 2024 została wymieniona podłoga w Sali Konferencyjnej Cechu,
  • w roku 2025 zostanie wymieniona podłoga w pozostałych pomieszczeniach Cechu, a także zostanie zakupione nowe biurko, szafki na dokumenty, ergonomiczny fotel obrotowy i zapasowe tonery do drukarki w Biurze Cechu.

Nowe meble w biurze Cechu, a także wymieniona na nową podłoga przyczynia się do poprawy wizerunku i postrzegania naszej organizacji w oczach osób, które odwiedzają Cech, ich obsługi tak dla pracownika jak i samych interesantów, zwłaszcza tych z niepełnosprawnościami, a także poprawi się komfort pracy pracownika i członków Zarządu oraz Przewodniczących Sekcji. Nowy wystrój uwiarygodni w oczach społeczeństwa działania Cechu, pomoże przyciągnąć nowych członków (w tym mistrzów szkolących) oraz uczniów do nauki w zawodach budowlanych.